سوالات متداول

سوالاتی که بیشتر پرسیده میشود

آیا ارسال به تمام نقاط ایران امکان پذیر است؟

در پاسخ این سوال باید عرض کرد, بله! ما به تمام نقاط ایران ارسال خواهیم داشت که با روش های مختلف با توجه به درخواست مشتری قادر به ارسال کالا خواهیم بود. توجه داشته باشید مشتریان عزیزی که گزینه ارسال با پیک را انتخاب میکنند مسؤلیت تحویل شدن کالا بر عهده خودشان میباشد و این مجموعه در قبال هیچ شرکتی مسئولیتی را پذیرا نیست.

چگونه می توانم درخواست بازپرداخت بدهم؟

از آنجایی که تمامی محصولات فروشگاه نی نی چی دارای ضمانت میباشند , در صورتی که کالا مشکل اساسی و غیر قابل رفع باشد یا  قطعات آن محصول در دسترس نباشد امکان درخواست باز پرداخت فراهم میباشد, و مبلغ مذکور طی ۷۲ ساعت کاری به مشتری بازپرداخت میگردد. در غیر این صورت امکان بازپرداخت وجود ندارد.

آیا شما کد تخفیف هدیه را ارائه می دهید؟

در طول سال سعی داریم با توجه به مناسبت های مختلف تخفیفاتی رو برای محصولات در نظر داشته باشیم تا مشتزیان عزیزمان بتوانند کالای مورد نظر خود را تهیه کنند. تخفیف ها به صورت گوناگون عرضه میشود و فقط شامل مبلغ تخفیفی نمیباشد

چگونه می توانم کد تخفیف را استفاده کنم؟

برای استفاده از کد تخفیف , قبل از پرداخت وجه , در قسمت ” کد تخفیف خود را وارد کنید” , کد اراٖئه شده را وارد کنید تا مبلغ مورد نظر از فاکتور کاسته شود.

مسائل مختلف

آیا برای کاربران ثبت نام شده مزایایی وجود دارد؟

کاربرانی که در سایت قبل از ثبت سفارش خود ثبت نام خود را انجام میدهند علاوه بر دسترسی به اطلاعات محصول سفارش داده شده , امکان استفاده از کد تخفیف ویژه را نیز دارند.

چه روشهای پرداختی وجود دارد؟

روش پرداخت فقط از طریق درگاه بانکی انجام پذیر میباشد. در صورت بروز مشکلات احتمالی در درگاه بانکی با هماهنگی قبلی با مجموعه امکان پرداخت به صورت کارت به کارت نیز فراهم هست.

آیا بسته بندی هدیه را ارائه می دهید؟

متاسفانه به دلیل حجم بالای سفارش ها و ابعاد بسته بندی محصولات در حال حاضر قادر به انجام بسته بندی به صورت هدیه نمیباشیم.