درباره ما

banner-about-us-1

فروشگاه اینترنتی نی نی چی

با توجه به گذر زمان و رشد تکنولوژی شیوه خرید هر نوع محصولی به سمت سوی خرید اینترنتی رفته است چرا که این امر باعث ایجاد حس راحتی و صرفه جویی در وقت رو در این روز های پر مشغله به ارمغان میاره. فروشگاه اینترنتی نی نی چی همان جایی هست که برای رشد کودک خود بهش نیاز دارید! ما سعی بر این داریم با ارائه ی محصولات با کیفیت در رشد کودک شما همراه شما باشیم.

ninichi-type-graphite
کیفیت محصولات
کیفیت محصولات
محصولاتی که در NiniChi  موجود هست از بهترین متریال ساخت و بهترین مواد پلاستیک استفاده شده است تا کاملا از فرزند شما مراقبت بشه
رده بندی سنی
رده بندی سنی
تمامی محصولات  ما بر اساس رده بندی سنی دسته بندی و عرضه میشه. که معمولا واکر ها برای سنین کمتر و موتور و ماشین برای سنین بالاتر مورد استفاده قرار میگیرد
پسرونه ؟ یا دخترونه ؟
پسرونه ؟ یا دخترونه ؟
هیچگونه محدودیتی از این بابت وجود ندارد و کاملا بستگی به علاقه ی کودک شما داره ،  محصولات با تنوع رنگی در اختیار شما قرار میگیره تا خرید راحت تری داشته باشید.

چرا نی نی چی؟

این جا تنها جای هست که با خیال راحت میتونید برای فرزند خود یک محصول کاملا با کیفیت و ایمن با رنگ بندی متونع با توجه به علاقه فرزندتون تهیه کنید . تنوع محصولات به شما کمک میکنه علاوه بر ایجاد سرگرمی، با انتخاب دیگر محصولات به روند رشد صحیح فرزند خود نیز کمک کنید .

worktime